Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Національна дитяча гаряча лінія
ПнВтСрЧтПтСбВс

25 бер. 2024
За підсумками цих змагань юні спортсмени посіли призові місця в усіх вікових категоріях в особистому заліку, а саме:

З 16 по 22 березня 2024 році у місті Дніпро проходив особисто-командний чемпіонат Дніпропетровської області з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 16, 18, 20 років, в якому взяли участь вихованці-шахісти КПНЗ "ДЮСШ №3" КМР.
1 місце - Лях Василь, вихованець КПНЗ "ДЮСШ №3 КМР, серед юнаків до 16, 18, 20 років (здобувач освіти КЛАС "МП" КМР);
1 місце - Мінаєва Юліана, вихованка КПНЗ "ДЮСШ №3" КМР, серед дівчат до 18, 20 років (здобувачка освіти КЦМЛ КМР ДО).
В командному заліку команда КПНЗ "ДЮСШ №3" КМР посіла 2 місце в усіх вікових категоріях.
Вітаємо юних шахістів та бажаємо їм подальших успіхів та нових перемог!!!