Дитяча точка «Спільно» – це безпечний і затишний простір для дітей, де з ними працюватимуть професійні педагоги, аніматори та психологи, які проводитимуть творчі заняття для дітей, гратимуть з ними в

Дитяча точка «Спільно» у Центральній дитячій бібліотеці нашого міста!
13 лют. 2024

Висловлюємо подяку педагогам за якісну та результативну підготовку учнів до олімпіади. Так тримати!!!

Щиро вітаємо здобувачів освіти КЛАС "МП" КМР, які стали переможцями та призерами обласного туру учнівських олімпіад з німецької мови. Маємо наступні результати:

Вітаємо наших юних баскетболістів!

Щиро вітаємо команду здобувачів освіти КЛ №123 КМР, яка посіла ІІ місце у районному етапі Всеукраїнських змагань з баскетболу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дякуємо за плідну роботу та бажаємо нових наукових звершень!

Щиро вітаємо Омесенко Анастасію, ученицю 11-В класу КЛ №123 КМР (наук. керівник Наталя Гандрабура),

Щиро вітаємо команду учнів 9-А та 9-Б класів КГ №8 КМР,

яка посіла ІІІ місце у районному етапі Всеукраїнських змагань з баскетболу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

13.02.2024 у форматі онлайн проведено нараду з директорами закладів загальної середньої та позашкільної освіти району,

під час якої було розглянуто ряд важливих питань, а саме: здійснення дієвого контролю за проведенням освітнього процесу в дистанційному форматі з проведенням консультацій,
12 лют. 2024

Щиро вітаємо Теодора Габеля,

учня 11-Б класу КЛ "Кредо" КМР (вчитель Катерина Ткаченко),

12.02.2024 на базі КГ «Інтелект» КМР відбувся районний етап Всеукраїнських змагань з баскетболу «Пліч –о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «РА

У змаганнях взяли участь юнаки 2008 року народження та молодші. Щиро вітаємо команду здобувачів освіти КЛ "Кредо" КМР та їх вчителя О.П.Стеценко з перемогою у районному етапі змагань з баскетболу.

Щиро вітаємо Валерію Фартушну та Єлизавету Орел, вихованок гуртка "Арт-студія" КПНЗ "ПДЮТ Центрально-Міського району" КМР (кер. Катерина Крисеєва),

отримали дипломи І ступеня у Всеукраїнському конкурсі мистецтв!!!
7 лют. 2024

Вітаємо Задорожню Єлизавету, ученицю 7-А класу КГ №85 КМР,

яка отримала диплом лауреата III ступеня (категорія II) у музичному фестивалі «FORMULA FEST 2024”, який проходив у Румунії (Бухарест)!